Resultaten 2018
14/01/2018 Loopcross Gentse RS
   
Kalender
10/02/2018
GRS Roeiergometerkampioenschappen
25/02/2018
12e Brussel Rowing Winter Regatta
03/03/2018 - 04/03/2018
Brugge Boat Race
11/03/2018
3Y - Rivierhoofd Seneffe
25/03/2018 14:30-20:00
RCNSM - Lentehandicap
Online inschrijven competitie
 

Gentse RS Ergo
10 februari 2018

 

Brugge Boat Race
3-4 maart 2018

De Vlaamse Roeiliga heeft de roeikalenders voor verschillende doelgroepen vormgegeven en voor jullie gebundeld. 

Hier vind je de competitiekalender: nationale, internationale en jeugdcompetitie. 

Hier vind je de recreatieve kalender. Toertochten, recreatieve regatta's, zeeroeien en studentenroeien. 

Volgend jaar worden deze kalenders in het begin van het jaar ter beschikking gesteld. 

JANUARI
14/01/2018 Loopcross GRS Gent VP  L R
FEBRUARI
10/02/2018 Ergometerwedstrijd GRS Gent      
25/02/2018 Brussel Rowing Winter Regatta RSNB Bruxelles      
MAART
3/03/2018 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge      
4/03/2018 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge      
11/03/2018 45ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe      
25/03/2018 9ième Handicap Int. de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion    

 

APRIL
14/04/2018 Internationale regatta GRS GRS Gent       
15/04/2018 Internationale regatta GRS GRS Gent      
22/04/2018 17de Havenregatta UNB UNB Bruxelles      
28/04/2018 BK Korte boten + trials  KBR/Antw. Hazewinkel      
29/04/2018 BK Korte boten + trials KBR/Antw. Hazewinkel      
MEI
5/05/2018 21ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent       
6/05/2018 Handicap international de la Meuse RSNM Liège       
12/05/2018 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent       
13/05/2018 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent      
12-13/05/2018 Para-Rowing Regatta  Gavirate ITA      
20/05/2018 50ième Regatta RCNT  RCNT Maubray      
26-27/05/2018 European Junior Championships  FISA Gravelines FRA    
26/05/2018 28ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent      
27/05/2018 22ième La Boucle de Liège      UNL Liège      
JUNI
1-3/06/2018 World Cup I FISA Belgrado SRB    
2/06/2018 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge      
22-24/06/2018 World Cup II FISA Linz AUT    
23/06/2018 11ième Handicap International de Visé RCNV Visé      
24/06/2018 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel      
JULI    
13-15/07/2018 World Cup III FISA Luzern CHE    
25-29/07/2018  Under 23 World Championships FISA Poznan POL    
27-29/07/2018  Coupe de la Jeunesse  CdlJ Cork  IRL    
AUGUSTUS   
2-5/08/2018 European Championships FISA Strathclyde GBR    
8-12/08/2018 World Junior Championships FISA Racice CZE    
26/08/2018 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège      
SEPTEMBER
1-2/09/2018 European Under 23 Championships FISA Brest BLR    
8-16/09/2018 World Championships FISA Plovdiv BUL    
8/09/2018 36ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent      
9/09/2018 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent      
15/09/2018 122ste Internationale Regatta KRCG KRCG Gent      
16/09/2018 29ste Belgian Open Sprintcup - 16de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent      
22/09/2018 Jeugdtriathlon KRNSO KRNSO Oostende      
26-30/09/2018 World Rowing Masters Regatta FISA Sarasota (USA)      
29/09/2018 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Regatta RSNB KBR/RSNB Hazewinkel      
30/09/2018 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Régates RSNB KBR/RSNB Hazewinkel      
OKTOBER
6-10/10/2018 Youth Olympic Games  IOC Buenos Aires (ARG)      
7/10/2018 Duathlon KRB KRB Brugge      
7/10/2018 LFA Championnat Interclub RCNSM Wépion      
13/10/2018 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent      
14-15/10/2018 World Rowing Coastal Championships for clubs FISA        
27/10/2018 Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège      
NOVEMBER
1/11/2018 Lange Afstand Wedstrijd VRL/LFA VRL/LFA Seneffe      
4/11/2018 Plassendale Cup - Lange afstand KRNSO Oostende      
24/11/2018 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen      
DECEMBER
16/12/2018 Ergorun KRNSO Oostende      
30/12/2018 22ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent      

 

Datum Aanvang Einde Evenement Accommodatie
10/02/2018 GRS Roeiergometerkampioenschappen
25/02/2018 12e Brussel Rowing Winter Regatta
03/03/2018 - 04/03/2018 Brugge Boat Race Kanaal Brugge-Oostende zone Waggelwater
11/03/2018 3Y - Rivierhoofd Seneffe
25/03/2018 14:30 20:00 RCNSM - Lentehandicap
14/04/2018 - 15/04/2018 GRS - Internationale Regatta
22/04/2018 UNB - Havenregatta
28/04/2018 - 29/04/2018 KBR - BK Korte Boten
05/05/2018 KRCG - Jeugdduathlon
06/05/2018 RSNM - Int. Handicap van de Maas
12/05/2018 - 13/05/2018 KRSG - Internationale Regatta
20/05/2018 RCNT - Regatta
26/05/2018 GRS - Jeugdtriathlon
27/05/2018 UNL - Boucle de Liège
02/06/2018 BTR - Jeugdtriahtlon
23/06/2018 RCNV - Handicap de Visé
24/06/2018 TRT - Jeugdtriathlon
26/08/2018 RCAE - 1000m de Liège
08/09/2018 KRSG - Jeugdtriathlon
09/09/2018 KRSG - Trofee van Vlaanderen
15/09/2018 - 16/09/2018 KRCG - Regatta
22/09/2018 KRNSO - Jeugdtriathlon
29/09/2018 - 30/09/2018 KBR - BK Lange Boten
07/10/2018 KRB - Jeugdduathlon
13/10/2018 VRL - Jeugdroeihappening
27/10/2018 RSNM - Marathon
04/11/2018 KRSNO - Plassendale cup
24/11/2018 ARV - OBIC
16/12/2018 KRNSO ergorun
30/12/2018 KRSG - Loopestafette

© 2014, website powered by Twizzit.com     |     Privacy & Disclaimer