Bijgeschoold   Voornaam Naam Club Diploma Doelgroep
  Charles Dallemagne Akhenaton    
  Johan  Blondelle ARV Trainer A roeien  
  Elke De Ryck ARV Initiator roeien Beginnelingen + recreanten
Koen De Ryck ARV    
  Philippe  De Waele ARV Trainer B + jeugdsportco Jeugd
  Walter Heirstraeten ARV    
  Christel Hiel ARV Trainer B roeien Jeugd
  Arno Leurs ARV    
  Ferdinand Peeters ARV Aspirant initiator  Recreanten
Luc Somers ARV Initiator roeien  
  Kris Wangen ARV Initiator roeien  
  Hans Claeys BTR Trainer A roeien JM >15
  Bart Obreno BTR   Initiatie
  Koen De Gezelle C-ROW Initiator roeien  
  Christophe Aelman GRS Trainer B roeien Dames
Annick De Decker GRS Trainer B roeien / Lic LO Dames
  Katrien  Dewettinck GRS   Jeugd -14
  Frans  Dubois GRS Initiator roeien Senioren heren
  Mike Galet GRS Trainer B roeien JW 14
  Pascale Provyn GRS Initiator Roeien Jeugd -14
  Eveline Raes GRS Reg LO Dames
  Fanny Van Cleven GRS Initiator roeien Jeugd
  Geert Vanderdeelen GRS Initiator roeien JM
  Debora Verbelen GRS Trainer B roeien  
  Pieter  Verpoest GRS   JM
Paul Verwest GRS Initiator roeien Jeugd
  Roxanne Vlerick GRS   Jeugd
  Wim Catry KRB Trainer B roeien JUN A, B en Senior
  Dirk Crois KRB Trainer A roeien JUN A, B en Senior
Thierry Daenekindt KRB    
  Karel D'Hont KRB Initiator roeien JUN A, B en Senior
  Inge Everaert KRB Trainer A JUN C, D, E
  Caroline Goethals KRB   Recreanten
Piet  Graus KRB Trainer A Dames
  Floor Hessens KRB   JUN A, B en Senior
  André Langbeen KRB   Recreanten
  Stijn Leenknegt KRB Initiator roeien JUN A, B en Senior
  Vincent Leroy KRB Initiator roeien JUN A, B en Senior
  Tim  Maeyens KRB Initiator roeien JUN A, B en Senior
  Brice Poly KRB   JUN C, D, E
  Gilbert Rotsaert KRB Trainer A roeien JUN A, B en Senior
  Manfred Sellink KRB   Recreanten en gevorderden
 
Filip Tanghe KRB Initiator roeien Masters
  Peter Van Acker KRB    
  Koen Vandenhaute KRB   Recreanten en gevorderden
Katrien Verhaegen KRB Trainer B roeien JUN C, D, E
  Elke Verhaeghe KRB Initiator roeien  
  Astrid Vertongen KRB Initiator roeien  
  Koenraad Danneels KRCG    
  Philippe  De Clercq KRCG Bachelor LO  
  Johan De Wispelaere KRCG Trainer B roeien  
Guy Defraigne KRCG Reg LO  
  Wim Derijnck KRCG Trainer B roeien  
  Filip Fraeye KRCG Trainer A / Lic LO  
  Bianca Impens KRCG Trainer B roeien  
  Franky Kermaire KRCG Initiator roeien  
  Frank Mangelschots KRCG Trainer A roeien  
  Stijn Quiquempoix KRCG    
  Ward Rabaey KRCG    
  Eli Van Brussel KRCG    
  Edwin Van der Vennet KRCG    
  Noël Wyckhuyse KRCG Trainer B roeien  
  Frans  Claes KRNSO Trainer A roeien  
  André  Grymonprez KRNSO Initiator roeien  
  Alfred Hendrickx KRNSO Trainer B roeien  
  Herman Laloo KRNSO    
  Jeroen Neus KRNSO Trainer B roeien  
  John Neus KRNSO    
  Eddy Puystjens KRNSO    
  Hubert Van Maele KRNSO Initiator roeien  
  Patrick Vangenck KRNSO    
  Guy Vansteenkiste KRNSO Reg LO  
  Evelien Ameel KRSG Initiator roeien Junioren
  Rudi Boudry KRSG Initiator roeien Recreatie
  Frank Byl KRSG   Recreatie
Rudy De Coninck KRSG Trainer A roeien Senioren
  Yves De Jonge KRSG Trainer B roeien Initiatie
  Maxime De Rammelaere KRSG    
  Roland D'Huyvetters KRSG Trainer B roeien < 14 jarigen
  Ronny Evers KRSG   Recreatie
  Hugo Koch KRSG Trainer B roeien Senioren
 
Miranda Loones KRSG Initiator Roeien Jeugd -14
  Jan Muylaert KRSG Initiator roeien Junioren
  Katia Rottiers  KRSG Initiator roeien Junioren
  Dirk Rynwalt KRSG Trainer A roeien Senioren
  Gwenda Stevens KRSG Trainer B roeien < 14 jarigen
  Guido Terryn KRSG Trainer A roeien Junior dames
  Brecht Van Cauwenberghe KRSG Initiator roeien Junioren
  Pierre Van Cleven KRSG Trainer A roeien < 14 jarigen
  Charles  Van de Velde KRSG Trainer A roeien Senior M
  Gunter Van de Vyver KRSG   Junioren
  Carine Verhooghe KRSG   Recreatie
  Nicole Vermeulen KRSG Trainer B roeien  
  Claus Wickinghoff KRSG Trainer B roeien  
  Jorn Carron OAR Initiator roeien Recreatie + toer
  Fedrik Degrauwe OAR Initiator roeien Initiatie + jeugd
  Winther Degrauwe OAR Initiator roeien Initiatie + jeugd
 
Markus Fahlbusch OAR Initiator roeien Recreatie + toer
  Filip Joossens OAR Initiator roeien Initiatie + jeugd
  Yves  Royackers OAR Initiator roeien Recreatie + toer
 
Fred Van der Weehe OAR Trainer A roeien Recreatie + toer
  Ward Bryssinckx RARC-KAWV    
  Ingmar De Cock RARC-KAWV   Recreanten
  Marc De Waele RARC-KAWV    
 
Rita Goethals RARC-KAWV Trainer A roeien  
  Kurt Janssens RARC-KAWV   Recreanten
  Christophe Kleinmann RARC-KAWV   Recreanten
 
Dieter Totté RARC-KAWV   Recreanten
  Annelies Bredael TRT Hazewinkel Trainer B roeien Junioren
  Etienne  Clymans TRT Hazewinkel   Beginners, junioren
  Eric  Cordemans  TRT Hazewinkel Trainer A roeien Competitie 16+
  Immanuel De Coster TRT Hazewinkel Initiator Roeien  
  Mauring De Muynck TRT Hazewinkel Initiator Roeien  
Evi Geentjens TRT Hazewinkel    
  Erik Moens TRT Hazewinkel Initiator Roeien  
  Wim Rollenberg TRT Hazewinkel   Beginners, masters
Mario  Santy TRT Hazewinkel Initiator roeien  
  André  Steenmans TRT Hazewinkel Trainer A roeien Beginners, junioren
  Katja Thoelen TRT Hazewinkel Initiator Roeien  
Katia Van Wesemael TRT Hazewinkel Initiator Roeien Beginners, junioren
  Gerda Van Zeebroeck TRT Hazewinkel Initiator roeien Beginners, junioren, competitie
  Luc Velghe TRT Hazewinkel Initiator Roeien  
  Serge Miesse ZWVR Trainer A roeien / Lic LO 12-25 jaar