Resultaten 2018
14/01/2018 Loopcross Gentse RS
10/02/2018 Ergometerwedstrijd GRS
25/02/2018 Winterregatta RSNB
03-04/03/2018 Brugge Boat Race
11/03/2018 Seneffe
25/03/2018 Handicap RCNSM
05-06/04/2018 Trials
14-15/04/2018 Regatta Gentse RS
22/04/2018 Havenregatta UNB
28/04/2018 BK Korte Boten
29/04/2018 BK Korte Boten
05/05/2018 KRCG duathlon
06/05/2018 RSNM handicap Maas
12-13/05/2018 KRSG Mei Regatta
17/05/2018 Hasselt Std Regatta
20/05/2018 RCNT Regatta
26/05/2018 GRS triathlon
27/05/2018 UNL Boucle de liège
02/06/2018 BTR triathlon
23/06/2018 RCNV hand int Visé
24/06/2018 TRT Triathlon
26/08/2018 1000m Luik RCAE
08/09/2018 Triatlon KRSG
09/09/2018 Trofee van Vlaanderen KRSG
15/09/2018 Int. regatta KRCG
16/09/2018 Int. regatta KRCG
22/09/2018 Triatlon KRNSO
29-30/09/2018 BK Lange Boten
7/10/2018 Duathlon KRB
13/10/2018 Jeugdroeihappening VRL
01/11/2018 Lange afstand Seneffe
24/11/2018 OBIC

 

Kalender
Affiche Kalender Competitie.  Affiche kalender recreatie en recretieve competitie.
JANUARI
13/01/2019 Loopcross GRS Gent      
FEBRUARI
09/02/2019 Ergometerwedstrijd GRS Gent      
17/02/2019 95ste Winterhandicap RSNB Bruxelles      
MAART
02/03/2019 25ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge      
03/03/2019 25ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge      
24/03/2019 46ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe      
24/03/2019 10ième Handicap Int. de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion      
APRIL
  Time trials VRL/LFA Hazewinkel      
13/04/2019 Internationale regatta GRS GRS Gent       
14/04/2019 Internationale regatta GRS GRS Gent      
21/04/2019 17de Havenregatta UNB UNB Bruxelles      
27/04/2019 BK Korte boten   KBR/Antw. Hazewinkel      
28/04/2019 BK Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel      
MEI
04/05/2019 22ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent       
10-12/05/2019 World Cup I FISA Plovdiv      
11/05/2019 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent       
12/05/2019 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent      
18-19/05/2019 Para-Rowing Regatta  Gavirate ITA      
18-19/05/2019 European Junior Championships  FISA Essen      
19/05/2019 51ième Regatta RCNT  RCNT Maubray      
25/05/2019 29ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent      
26/05/2019 23ième La Boucle de Liège      UNL Liège      
31/05-02/06/2019 European Championships FISA Lucerne      
JUNI
01/06/2019 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge      
21-23/06/2019 World Cup II FISA Poznan      
22/06/2019 12ième Handicap International de Visé RCNV Visé      
23/06/2019 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel      
JULI
  Zomer regatta VRL Hazewinkel      
12-14/07/2019 World Cup III FISA Rotterdam      
24-28/07/2019 Under 23 World Championships FISA Sarasota      
AUGUSTUS   
02-04/08/2019 Coupe de la Jeunesse CdlJ Corgena      
7-11/08/2019 World Junior Championships FISA Tokyo      
25/08-1/09/2019 World Championships FISA Linz      
25/08/2019 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège      
31/08/2019 22ste Duathlon KRB KRB Brugge      
31/08/2019 150 jaar KRB - Bruges Challenge Cup KRB Brugge      
SEPTEMBER
07-08/09/2019 European Under 23 Championships FISA Ioannina      
07/09/2019 37ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent      
08/09/2019 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent      
12-15/09/2019 World Rowing Master Regatta FISA Velence      
14/09/2019 123ste Internationale Regatta KRCG KRCG Gent      
15/09/2019 30ste Belgian Open Sprintcup - 17de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent      
21/09/2019 Jeugdtriathlon KRNSO KRNSO Oostende      
28-29/09/2019 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Régates RSNB KBR/RSNB Hazewinkel      
OKTOBER
05/10/2019 LFA Championnat Interclub RCNSM Wépion      
12/10/2019 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent      
31/10-03/11/2019 World Rowing Coastal Championships for clubs FISA        
  Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège      
NOVEMBER
  Lange Afstand Wedstrijd VRL/LFA VRL/LFA Seneffe      
23/11/2019 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen      
DECEMBER
22/12/2019 Ergorun KRNSO Oostende      
29/12/2019 23ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent      
Affiche Kalender Competitie.  Affiche kalender recreatie en recretieve competitie.
JANUARI
14/01/2018 Loopcross GRS Gent     R
FEBRUARI
10/02/2018 Ergometerwedstrijd GRS Gent VP L   R
25/02/2018 Brussel Rowing Winter Regatta RSNB Bruxelles VP L   R
MAART
3/03/2018 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge VP L R
4/03/2018 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge VP L R
11/03/2018 45ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe VP  L    R  
25/03/2018 9ième Handicap Int. de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion VP  L 

 R

APRIL
05-06/04/2018 Time trials VRL/LFA Hazewinkel VP L  R
14/04/2018 Internationale regatta GRS GRS Gent  VP L   R 
15/04/2018 Internationale regatta GRS GRS Gent VP  L   R
22/04/2018 17de Havenregatta UNB UNB Bruxelles VP L  R
28/04/2018 BK Korte boten   KBR/Antw. Hazewinkel VP L  R
29/04/2018 BK Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel VP L  R
MEI
5/05/2018 21ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent  VP    R
6/05/2018 Handicap international de la Meuse RSNM Liège  VP   R
12/05/2018 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent  VP  R
13/05/2018 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent VP L  R
12-13/05/2018 Para-Rowing Regatta  Gavirate ITA      R
17/05/2018 Hasselt Student Regatta Stad Hasselt Hasselt     R
20/05/2018 50ième Regatta RCNT  RCNT Maubray  VP  L
26-27/05/2018 European Junior Championships  FISA Gravelines FRA    
26/05/2018 28ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent  VP  L  R
27/05/2018 22ième La Boucle de Liège      UNL Liège  VP    R
JUNI
1-3/06/2018 World Cup I FISA Belgrado SRB    
2/06/2018 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge  VP  L  R
22-24/06/2018 World Cup II FISA Linz AUT    
23/06/2018 11ième Handicap International de Visé RCNV Visé  VP    R
24/06/2018 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel  VP    R
JULI    
7/07/2018 Zomer regatta VRL Hazewinkel      
13-15/07/2018 World Cup III FISA Luzern CHE    
25-29/07/2018  Under 23 World Championships FISA Poznan POL    
27-29/07/2018  Coupe de la Jeunesse  CdlJ Cork IRL    
AUGUSTUS   
2-5/08/2018 European Championships FISA Strathclyde GBR    
8-12/08/2018 World Junior Championships FISA Racice CZE    
26/08/2018 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège  VP    R
SEPTEMBER
1-2/09/2018 European Under 23 Championships FISA Brest BLR    
8-16/09/2018 World Championships FISA Plovdiv BUL    
8/09/2018 36ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent     R
9/09/2018 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent     R
15/09/2018 122ste Internationale Regatta KRCG KRCG Gent   L R
16/09/2018 29ste Belgian Open Sprintcup - 16de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent   L R
22/09/2018 Jeugdtriathlon KRNSO KRNSO Oostende    L R
26-30/09/2018 World Rowing Masters Regatta FISA Sarasota (USA)      
29-30/09/2018 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Régates RSNB KBR/RSNB Hazewinkel     R
OKTOBER
6-10/10/2018 Youth Olympic Games  IOC Buenos Aires (ARG)      
7/10/2018 Duathlon KRB KRB Brugge   L  
7/10/2018 LFA Championnat Interclub RCNSM Wépion      
13/10/2018 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent     R
14-15/10/2018 World Rowing Coastal Championships for clubs FISA        
27/10/2018 Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège      
NOVEMBER
1/11/2018 Lange Afstand Wedstrijd VRL/LFA VRL/LFA Seneffe     R
24/11/2018 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen   L R
DECEMBER
23/12/2018 Ergorun KRNSO Oostende      
30/12/2018 22ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent      

© 2014, website powered by Twizzit.com     |     Privacy & Disclaimer