Live results
Online inschrijven competitie
Resultaten 2020
01/03/2020 Brugge Boat Race
08/02/2020 Ergometerwedstrijd Gentse RS
12/01/2020 Loopcross Gentse RS
16/08/2020 Duathlon KRCG
05/09/2020 Triathlon KRSG
06/09/2020 TvV + BK Kort KRSG
13/09/2020 Drieluik + BK Kort KRCG

 

Alle roeiactiviteiten zijn geannuleerd tot en met 31/07/2020

 
JANUARI
11/01/2020 European Indoor Championship FISA Praag      
12/01/2020 Loopcross GRS Gent V   R
FEBRUARI
07-08/02/2020 World Rowing Indoor Championship  FISA Parijs      
08/02/2020 Ergometerwedstrijd GRS Gent V L R
16/02/2020 96ste Winterhandicap RSNB Bruxelles      
29/02/2020 26ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge V L  
MAART
01/03/2020 26ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge V L R
15/03/2020 47ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe      
22/03/2020 11ième Handicap Int. de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion      
28-29/03/2020 Time trials VRL/LFA Hazewinkel      
APRIL
10-12/04/2020 World Cup I FISA Sabaudia      
11/04/2020 Internationale regatta GRS GRS Gent  V    
12/04/2020 Internationale regatta GRS GRS Gent V    
18/04/2020 BK Korte boten   KBR/Antw. Hazewinkel      
19/04/2020 BK Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel      
26/04/2020 24ste Havenregatta UNB UNB Bruxelles      
27-29/04/2020 European Olympic and Paralympic Qualification Regatta FISA Varese      
MEI
01-03/05/2020 World Cup II  FISA Varese      
02/05/2020 23ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent       
03/05/2020 31ieme Handicap de la Meuse  RSNM Luik      
09/05/2020 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent       
10/05/2020 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent      
17-19/05/2020 Final Paralympic Qualification Regatta   FISA Lucerne      
17/05/2020 52ième Regatta RCNT  RCNT Maubray      
22-24/05/2020 World Cup III FISA  Lucerne      
23/05/2020 28ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent V    
24/05/2020 24ième La Boucle de Liège      UNL Liège      
30-31/05/2020 European Junior Championships FISA Belgrade      
JUNI
05-07/06/2020 European Championships FISA Poznam      
06/06/2020 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge      
27/06/2020 13ième Handicap International de Visé RCNV Visé      
28/06/2020 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel      
JULI
17-19/07/2020 Euro Masers Regatta FISA Munchen      
24/07-01/08/2020 Olympische Spelen IOC Tokyo      
AUGUSTUS   
07-09/08/2020 Coupe de la Jeunesse CdlJ Linz      
16-23/08/2020 World Junior Championships FISA Bled      
16-23/08/2020 World U23 Championschips FISA Bled      
16-23/08/2020 World Championships FISA Bled      
8-9 en 15/08/2020 Trials senioren en junioren VRL Gent      R
16/08/2020
23e jeugd duathlon KRCG KRCG Gent V L R
30/08/2020 1000 m van Luik RCAE (AFGELAST) RCAE Liège      
SEPTEMBER
02-06/09/2020 World Rowing Master Regatta FISA Linz      
05-06/09/2020 European Under 23 Championships FISA Duisburg      
05/09/2020 38ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent   L R
06/09/2020 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) + BK Korte Boten (11 nummers) KRSG Gent     R
12/09/2020 124ste Internationale Regatta KRCG + BK Korte Boten (6 nummers) KRCG Gent   L  
13/09/2020 31ste Belgian Open Sprintcup - 18de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent   L R
19/09/2020 Jeugdtriathlon KRNSO (AFGELAST) KRNSO Oostende      
25/09-04/10/2020 World Rowing Coastal Championships for clubs FISA Portugal      
27/09/2020 28ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent V L  
26-27/09/2020 European Rowing Junior Championships FISA Belgrade      
OKTOBER
03/10/2020 LFA Championnat Interclub RCNSM Wépion      
04/10/2020 23ste Jeugdduathlon KRB Brugge V    
09-11/10/2020 European Rowing Championships FISA Poznan      
10/10/2020

VRL Jeugdroeihappening
(AFGELAST)

VRL/KRSG Gent      
17-18/10/2020 Belg. Kampioenschap Lange Boten + 3 nrs Korte Boten KBR Hazewinkel      
17/10/2020 63 ste Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège      
NOVEMBER
21/11/2020 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen      
DECEMBER
27/12/2020 24ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent      
Affiche Kalender Competitie.  Affiche kalender recreatie en recretieve competitie.
JANUARI
13/01/2019 Loopcross GRS Gent VP   R
FEBRUARI
09/02/2019 Ergometerwedstrijd GRS Gent VP L R
17/02/2019 95ste Winterhandicap RSNB Bruxelles     R
MAART
02/03/2019 25ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge   L R
03/03/2019 25ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge   L R
17/03/2019 46ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe   L R
24/03/2019 10ième Handicap Int. de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion     R
APRIL
  Time trials VRL/LFA Hazewinkel     R
13/04/2019 Internationale regatta GRS GRS Gent      R
14/04/2019 Internationale regatta GRS GRS Gent     R
21/04/2019 17de Havenregatta UNB UNB Bruxelles     R
27/04/2019 BK Korte boten   KBR/Antw. Hazewinkel   L R
28/04/2019 BK Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel   L R
MEI
04/05/2019 22ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent      R
05/05/2019 Handicap  RSNM Luik     R
10-12/05/2019 World Cup I FISA Plovdiv      
11/05/2019 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent    L  
12/05/2019 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent     R
18-19/05/2019 Para-Rowing Regatta  Gavirate ITA      
18-19/05/2019 European Junior Championships  FISA Essen      
19/05/2019 51ième Regatta RCNT  RCNT Maubray     R
25/05/2019 29ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent   L R
25/05/2019 23ième La Boucle de Liège      UNL Liège     R
31/05-02/06/2019 European Championships FISA Lucerne      
JUNI
01/06/2019 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge   L R
21-23/06/2019 World Cup II FISA Poznan      
22/06/2019 12ième Handicap International de Visé RCNV Visé      
23/06/2019 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel     R
JULI
  Zomer regatta VRL Hazewinkel      
12-14/07/2019 World Cup III FISA Rotterdam      
24-28/07/2019 Under 23 World Championships FISA Sarasota      
AUGUSTUS   
02-04/08/2019 Coupe de la Jeunesse CdlJ Corgena      
7-11/08/2019 World Junior Championships FISA Tokyo      
25/08-1/09/2019 World Championships FISA Linz      
25/08/2019 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège      
31/08/2019 22ste Duathlon KRB KRB Brugge   L R
31/08/2019 150 jaar KRB - Bruges Challenge Cup KRB Brugge   L R
SEPTEMBER
07-08/09/2019 European Under 23 Championships FISA Ioannina      
07/09/2019 37ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent   L R
08/09/2019 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent   L R
12-15/09/2019 World Rowing Master Regatta FISA Velence      
14/09/2019 123ste Internationale Regatta KRCG KRCG Gent   L R
15/09/2019 30ste Belgian Open Sprintcup - 17de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent   L R
21/09/2019 Jeugdtriathlon KRNSO KRNSO Oostende   L R
28-29/09/2019 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Régates RSNB KBR/RSNB Hazewinkel   L R
OKTOBER
05/10/2019 LFA Championnat Interclub RCNSM Wépion      
12/10/2019 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent     R
31/10-03/11/2019 World Rowing Coastal Championships for clubs FISA        
19/10/2019 Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège     R
NOVEMBER
01/11/2019 Lange Afstand Wedstrijd VRL/LFA VRL/LFA Seneffe     R
23/11/2019 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen   L R
DECEMBER
29/12/2019 23ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent     R
Affiche Kalender Competitie.  Affiche kalender recreatie en recretieve competitie.
JANUARI
14/01/2018 Loopcross GRS Gent     R
FEBRUARI
10/02/2018 Ergometerwedstrijd GRS Gent VP L   R
25/02/2018 Brussel Rowing Winter Regatta RSNB Bruxelles VP L   R
MAART
3/03/2018 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge VP L R
4/03/2018 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge VP L R
11/03/2018 45ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe VP  L    R  
25/03/2018 9ième Handicap Int. de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion VP  L 

 R

APRIL
05-06/04/2018 Time trials VRL/LFA Hazewinkel VP L  R
14/04/2018 Internationale regatta GRS GRS Gent  VP L   R 
15/04/2018 Internationale regatta GRS GRS Gent VP  L   R
22/04/2018 17de Havenregatta UNB UNB Bruxelles VP L  R
28/04/2018 BK Korte boten   KBR/Antw. Hazewinkel VP L  R
29/04/2018 BK Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel VP L  R
MEI
5/05/2018 21ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent  VP    R
6/05/2018 Handicap international de la Meuse RSNM Liège  VP   R
12/05/2018 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent  VP  R
13/05/2018 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent VP L  R
12-13/05/2018 Para-Rowing Regatta  Gavirate ITA      R
17/05/2018 Hasselt Student Regatta Stad Hasselt Hasselt     R
20/05/2018 50ième Regatta RCNT  RCNT Maubray  VP  L
26-27/05/2018 European Junior Championships  FISA Gravelines FRA    
26/05/2018 28ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent  VP  L  R
27/05/2018 22ième La Boucle de Liège      UNL Liège  VP    R
JUNI
1-3/06/2018 World Cup I FISA Belgrado SRB    
2/06/2018 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge  VP  L  R
22-24/06/2018 World Cup II FISA Linz AUT    
23/06/2018 11ième Handicap International de Visé RCNV Visé  VP    R
24/06/2018 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel  VP    R
JULI    
7/07/2018 Zomer regatta VRL Hazewinkel      
13-15/07/2018 World Cup III FISA Luzern CHE    
25-29/07/2018  Under 23 World Championships FISA Poznan POL    
27-29/07/2018  Coupe de la Jeunesse  CdlJ Cork IRL    
AUGUSTUS   
2-5/08/2018 European Championships FISA Strathclyde GBR    
8-12/08/2018 World Junior Championships FISA Racice CZE    
26/08/2018 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège  VP    R
SEPTEMBER
1-2/09/2018 European Under 23 Championships FISA Brest BLR    
8-16/09/2018 World Championships FISA Plovdiv BUL    
8/09/2018 36ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent     R
9/09/2018 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent     R
15/09/2018 122ste Internationale Regatta KRCG KRCG Gent   L R
16/09/2018 29ste Belgian Open Sprintcup - 16de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent   L R
22/09/2018 Jeugdtriathlon KRNSO KRNSO Oostende    L R
26-30/09/2018 World Rowing Masters Regatta FISA Sarasota (USA)      
29-30/09/2018 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Régates RSNB KBR/RSNB Hazewinkel     R
OKTOBER
6-10/10/2018 Youth Olympic Games  IOC Buenos Aires (ARG)      
7/10/2018 Duathlon KRB KRB Brugge   L  
7/10/2018 LFA Championnat Interclub RCNSM Wépion      
13/10/2018 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent     R
14-15/10/2018 World Rowing Coastal Championships for clubs FISA        
20/10/2018 Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège     R
NOVEMBER
1/11/2018 Lange Afstand Wedstrijd VRL/LFA VRL/LFA Seneffe     R
24/11/2018 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen   L R
DECEMBER
30/12/2018 22ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent     R

© 2019, website powered by Twizzit.com     |     Privacy & Disclaimer