JANUARI
11/01/2020 European Indoor Championship FISA Praag      
12/01/2020 Loopcross GRS Gent V   R
FEBRUARI
07-08/02/2020 World Rowing Indoor Championship  FISA Parijs      
08/02/2020 Ergometerwedstrijd GRS Gent V L R
16/02/2020 96ste Winterhandicap RSNB Bruxelles      
29/02/2020 26ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge V L  
MAART
01/03/2020 26ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge V L R
15/03/2020 47ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe      
22/03/2020 11ième Handicap Int. de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion      
28-29/03/2020 Time trials VRL/LFA Hazewinkel      
APRIL
10-12/04/2020 World Cup I FISA Sabaudia      
11/04/2020 Internationale regatta GRS GRS Gent  V    
12/04/2020 Internationale regatta GRS GRS Gent V    
18/04/2020 BK Korte boten   KBR/Antw. Hazewinkel      
19/04/2020 BK Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel      
26/04/2020 24ste Havenregatta UNB UNB Bruxelles      
27-29/04/2020 European Olympic and Paralympic Qualification Regatta FISA Varese      
MEI
01-03/05/2020 World Cup II  FISA Varese      
02/05/2020 23ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent       
03/05/2020 31ieme Handicap de la Meuse  RSNM Luik      
09/05/2020 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent       
10/05/2020 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent      
17-19/05/2020 Final Paralympic Qualification Regatta   FISA Lucerne      
17/05/2020 52ième Regatta RCNT  RCNT Maubray      
22-24/05/2020 World Cup III FISA  Lucerne      
23/05/2020 28ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent      
24/05/2020 24ième La Boucle de Liège      UNL Liège      
30-31/05/2020 European Junior Championships FISA Belgrade      
JUNI
05-07/06/2020 European Championships FISA Poznam      
06/06/2020 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge      
27/06/2020 13ième Handicap International de Visé RCNV Visé      
28/06/2020 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel      
JULI
17-19/07/2020 Euro Masers Regatta FISA Munchen      
24/07-01/08/2020 Olympische Spelen IOC Tokyo      
AUGUSTUS   
07-09/08/2020 Coupe de la Jeunesse CdlJ Linz      
16-23/08/2020 World Junior Championships FISA Bled      
16-23/08/2020 World U23 Championschips FISA Bled      
16-23/08/2020 World Championships FISA Bled      
30/08/2020 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège      
SEPTEMBER
02-06/09/2020 World Rowing Master Regatta FISA Linz      
05-06/09/2020 European Under 23 Championships FISA Duisburg      
05/09/2020 38ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent      
06/09/2020 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent      
12/09/2020 124ste Internationale Regatta KRCG KRCG Gent      
13/09/2020 31ste Belgian Open Sprintcup - 18de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent      
19/09/2020 Jeugdtriathlon KRNSO KRNSO Oostende      
26-27/09/2020 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Régates RSNB KBR/RSNB Hazewinkel      
25/09-04/10/2020 World Rowing Coastal Championships for clubs FISA Portugal      
OKTOBER
03/10/2020 LFA Championnat Interclub RCNSM Wépion      
04/10/2020 23ste Jeugdduathlon KRB Brugge      
10/10/2020 VRL Jeugdroeihappening VRL/KRSG Gent      
17/10/2020 63 ste Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège      
NOVEMBER
07/11/2020 Lange Afstand Wedstrijd VRL/LFA VRL/LFA Netekanaal      
21/11/2020 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen      
DECEMBER
27/12/2020 24ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent